• A Mi álmunk - Világbajnokság

    Magyarország legjobb csapataként lehetőségünk van elutazni Kínába. Támogasson minket, hogy álmunk teljesülhessen!

  • Tánciskolás beiratkozás 2018

    Ne maradj le Te se!

  • A menny csapatában

    Egyesületünk második táncosát vesztette el. Személyes beszámolók.

Hírek
Írta: Varga Dominik    2015. február 12. csütörtök, 21:03
Aranyérmes "B" csapat a 2015-ös Magyar Bajnokságon

Az év legrangosabb hazai versenyén elsöprő sikert arattak egyesületünk táncosai és elhozták az aranyérmet. 

 

 

A több hónapos intenzív felkészülés meghozta az eredményt. Egyesületünk "B" csapata a 2015-ös Formációs Magyar Bajnokságon Felnőtt "B" ligában 1. helyezést ért el. A csapat most indult először felnőtt korosztályban annak ellenére, hogy a csapat átlag életkora 15 év. 

Büszkén állíthatjuk, hogy nagyon jó formában voltak a versenyen. 

 

Csapattagok:  Háklár Adél, Hidas Kata, Hodi Jennifer, Joó Patrícia, Keresztes Kíra, Machinek Boglárka, Nagy Dorottya, Somogyi Adél, Zelevics Fruzsina, Ámon Dániel,  Bajzek Patrik, Barbalics Dániel, Bognár Balázs, Kovács Levente, Kovács Péter, Nagy Richárd, Pados Gábor,  Varga Bálint.

Edzők: Horváthné Berta Ágota, dr. Monostori Veronika, Horváth Dávid

 

Kövessen minket!

Lépjen kapcsolatba velünk