Egyesületünk "C" csapata másodszor is megvédte Magyar Bajnoki címét a 2015. február 21-én, Szigetszentmiklóson megrendezett Táncsport Magyar Bajnokságon.
A csapat tavaly még társasági táncok kategóriában indult, azonban idén már latin mix junior B ligában versenyeztek. Ebben a kategóriában két tánc helyett már mind az öt latin táncnak szerepelnie kell. E célból készült el a sikeres Rio 2 című animációs film zenéire az új, Magyar Bajnok koreográfia.
Büszkék lehetünk rájuk, hiszen a legfiatalabb csapatként álltak parkettre szombaton. Teljes mértékben elnyerték a pontozóbírók tetszését, és harmadszorra is elnyerték a Magyar Bajnoki címet.
A csapat felkészítő trénere: Horváthné Berta Ágota
A csapat tagjai: Drescher Adél, Hodi Jessica, Kovács Viktória, Kraus Fanni, Meggyesi Bianka, Pék Dorina, Tánczos Gréta, Tóth Eszter, Ámon Márk, Csejtei Csaba, Csejtei Gergő, Kovács Gergő , Molnár Dominik, Spiegel Marcell, Szvoboda Gergő, Tóth Dominik