• A Mi álmunk - Világbajnokság

    Magyarország legjobb csapataként lehetőségünk van elutazni Kínába. Támogasson minket, hogy álmunk teljesülhessen!

  • Tánciskolás beiratkozás 2018

    Ne maradj le Te se!

  • A menny csapatában

    Egyesületünk második táncosát vesztette el. Személyes beszámolók.

Hírek
Írta: Varga Dominik    2015. november 04. szerda, 15:03
Zala Open 2015

Egyesületünk felnőtt csapata a 2015. október 25-én megrendezett Zala Open Formációs Ranglista versenyen a dobogó második fokára állhatott fel.

Egyesületünk "A" csapata új tagokkal kiegészülve most mutatta be először a "Burlesque" című új koreográfiáját. Csapatunk a versenyen 2. helyezést ért el, amellyel már biztosan kvalifikálta magát a 2015. december 12-én Bécsben megrendezésre kerülő világbajnokságra.

 

A csapatot felkészítette: Horváth Dávid, dr. Monostori Veronika, Horváthné Berta Ágota és Markus Sonyi 

A csapat tagjai: Ámon Dániel, Bajzek Patrik, Barbalics Dániel, Bognár Balázs, Bánó Edit, Csergő Nóra, Gergye András, Háklár Adél, Hidas Kata, Hodi Jennyfer, Horváth Petra, Joó Patrícia, Keresztes Kíra, Kovács Levente, Kovács Martin, Kovács Péter, Machinek Boglárka, Nagy Dorottya, Nagy Richárd, Pados Gábor, Somogyi Adél, Tarczi Alexandra Katalin, Varga Bálint, Varga Dominik, Zelevics Fruzsina

További képek itt találhatók.

 

Kövessen minket!

Lépjen kapcsolatba velünk