• Magyar Bajnokság 2016

    Egyesületünk két kategóriában is Magyar Bajnok!

  • Mága Zoltán Gálaműsorán

    Egyesületünk a hegedű virtuóz táncosaiként

  • A menny csapatában

    Egyesületünk második táncosát vesztette el. Személyes beszámolók.

Hírek
Írta: Varga Dominik    2012. október 08. hétfő, 22:15
Evita a Savaria TSE-vel

Augusztusban mutatták be az Iseumi Szabadtéri Játékok keretében Webber: Evita című világhírű musicaljét, amelyben szerepet kaptak a Savaria TSE ifjúsági táncosai is.

Augusztusban mutatták be az Iseumi Szabadtéri Játékok keretében Webber: Evita című világhírű musicaljét. A latinosabb hangszerelésű produkcióban részt vettek a SAVARIA TSE ifjúsági csapatának táncosai. Mindhárom előadás hatalmas közönségsikert aratott. Az darabban látott koreográfiákat az Egyesület edzői tanították be a táncosoknak. A musicalt Gajdos József rendezte.

 

Kövessen minket!

Lépjen kapcsolatba velünk